Heren teamindeling
Voorlopige indeling (2023/2024)
Simplex/SSS Heren 1
Eredivisie (thuiswedstrijden: zaterdag)
Hugo van Garderen
Tieme de Jong
Colin Zuijdgeest
Steijn van den Bos
Bram Berger
Robin van Weerd
Michael Dowhaniuk
Ferdy van Dijk
Ludrich Inocente
Niek Bakker
Jochem Bloem
Sjoerd Zegwaard
Mika Prins
Alek Aleksov
Heren 2
1e divisie (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Freek Hebing
Trainer: Robert Pleizier
Aron Vink
Josia Veenvliet
Wilco Duits
Gepko Hahn
Nick Hebing
Ewoud de Jong
Arjan Roelofs
Thijs van Gessel
Julius Held
Meinko de Boer
Sander Verhoef
Heren 3
2e divisie (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Robert Pleizier
Trainer: Wouter van Ark
Tijmen Lurvink
Rick Noppe
Gerbrand van der Mel
Lars van Diermen
Jordi van de Pol
Tjerk Kooistra
Bart Bakker
Ruben Turk
Micha Noppe
Bertil Van de Vliert
Robin Molenaar
Heren 4
3e divisie (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: vacant / intern
Michiel van de Beek
Martin Berger
Frank Staal
Arno Boessenkool
Rinaldo Bouw
Bram Wildekamp
Albert-Jan Drost
Joël Visser
Patrick Grotenhuis
Martin de Bruin
Tom Buijs
Heren 5
1e klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: Hans Wagensveld
Rick van Ginkel
Aron Wolswinkel
Marc Hubers
Peter Sieling
Hanno van Maanen
Roel Scheuter
Joram Uitbeijerse
Zen Rozenberg
Paul Boshuis
Laurens van Dijke
Wilbert Dekker
Heren 6
Eerste klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: intern
Jacco van de Beek
Mark van de Kuilen
Brand-Jan van de Heuvel
Robin van de Bruinhorst
Frank Schutten
Diederik Hendriksen
Adriaan Kuiper
Erwin Schutten
Erik Burink
Geert-Jan Welink
Jan Willem Gombert
Heren 7
Eerste klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer: Robin van Weerd
Samuel Bakker
Berry van Lagen
Frank van de Beek
Daniel Bakker
Max Westra
Erik van Laar
Lars Boshuis
Heren 8
Tweede klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer: Heren 1
Bastiaan Slaa
Talip Uzun
René Wolswinkel
Emiel Sennema
Marnix de Graaf
Jorn Haanschoten
William van Eck
Wopke van de Kraats
Sjoerd van de Hell
Gertijn Heij
Leon Huijbregts
Heren 9
Tweede klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer: intern
Arjan Ansink
Jan van de Beek
Arjan van den Brink
Gert Dekker
Dirk Duizer
Henk Jan Ebbers
Bert Glismeijer
Jan Grootendorst
Gert Leeuwis
René van der Linden
Jan Staal
Arthur Stam
Willem van de Wetering
Matthijs Hazeleger
Heren Trim
Rene Brand
Henk Bos
Edwin van de Kuilen
Tim van den Brink
Huub Burgering
Gert Duits
Jaccques de Graaf
Henry Haklander
Harm Jan Klamer
Jan van Loenen
Ernst Mathijssen
Bart Rosendal
Lucas Slagter
Wim Struijs
Rob van Bekkum
Evert van Dijk