Trainingsrooster

Trainingsschema 2017 - 2018 , Sportcentrum De Meerwaarde

Voor vragen en/of informatie kun je terecht bij jeugdTC, damesTC of herenTC (@sss-barneveld.nl)

Blokschema Trainingen

Trainingen

Team Dag Tijd Veld Trainer(s)
H1 Maandag 18.30 - 22.00 1 Willem Held / Olaf Ratterman
H1 Dinsdag 16:00 - 18:30 A Willem Held / Olaf Ratterman
H1 Woensdag 19.00 - 22.00 A Willem Held / Olaf Ratterman
H1 Donderdag 16:00 - 18:30 A Willem Held / Olaf Ratterman
H1 Vrijdag 16:00 - 19:00 3 Willem Held / Olaf Ratterman
H2 Dinsdag 20.00 - 22.00 3 Mark van Roekel
H2/3 Donderdag 20.00 - 22.00 5 Arjen Boonstoppel ?
H3 Maandag 19.00 - 21.00 3 Arjen Boonstoppel
H4 Dinsdag 20.00 - 22.00 5 Harald van der Sloot
H5 Dinsdag 18.30 - 20.30 6 Gepko Hahn
H6 Maandag 21.30 - 23.00 4 Henry Bronkhorst
H7 Dinsdag 21.30 - 23.00 1 Uit eigen team
H8 Maandag 20.00 - 21.30 4 Johan Pongers
H trim Maandag 21.30 - 23.00 5 Rene Runderkamp
D1 Dinsdag 20.00 - 22.00 2 Bart van Garderen
D1 Donderdag 20.00 - 22.00 4 Joost Samsom
D2 Maandag 19.30 - 21.30 2 ?
D2 Donderdag 20.00 - 22.00 6 ?
D3 Dinsdag 20.30 - 22.30 6 ?
D4 Maandag 21.00 - 22.30 3 Erik Burink
D5 Dinsdag 20.00 - 21.30 4 Arjan Ansink
D6 Maandag 21.30 - 23.00 2 Peter Sieling
D7 Maandag 20.00 - 21.30 5 Willem Terhorst
D8 Dinsdag 21.30 - 23.00 6 Anneke Jesse
D9/Trim Dinsdag 18.30 - 20.00 4 Erika van der Veen
JA1 Dinsdag 18.30 - 20.00 1 Nick Beckers
JA1 Donderdag 18.30 - 20.00 5 ?
JB1 Dinsdag 18.30 - 20.00 3 Wilco Duits
JB1 Donderdag 17.30 - 19.30 Lijsterhof Rene Ousoren
JB2 Dinsdag 17.00 - 18.30 5 Nick Hebing
JC1 Maandag 17.30 - 19.00 3 Mats, Arjan, Jelle, Rinaldo
JC1 Donderdag 17.00 - 18.30 4 Mats, Arjan, Jelle, Rinaldo
JC2 Dinsdag 17.00 - 18.30 6 Jannes van der Veen
MA1 Dinsdag 20.00 - 21.30 1 Paul Boshuis
MA1 Donderdag 19.30 - 21.00 Lijsterhof Rene Ousoren
MA2 Maandag 18.00 - 20.00 4 Rene Ousoren
MA2 Donderdag 18.30 - 20.00 6 Arjan Roelofs
MA3 Dinsdag 18.30 - 20.00 2 Anna de Kruijff
MA4 Maandag 20.00 - 21.30 6 Elena Smink
MB1 Maandag 17.30 - 19.00 2 Jan-Willem Gombert
MB1 Donderdag 17.00 - 18.30 5 Anouk, Dominique
MB2 Maandag 18.30 - 20.00 5 Eline en Lysanne Baks
MB3 Dinsdag 18.30 - 20.00 5 ?
MC1 Dinsdag 17.00 - 18.30 4 Erika van der Veen
MC1 Donderdag 18.30 - 20.00 4 Heleen van der Heijden
MC2 Maandag 18.30 - 20.00 6 Erika van der Veen
MC3 Maandag 17.00 - 18.30 6 Erika van der Veen
MC4 Maandag 17.00 - 18.30 5 Arnold Top
CMV Woensdag 16:30 - 17:45 A Simone van Essen-Nab
CMV Vrijdag 16:00 - 18:30 1 + 2 Simone van Essen-Nab

 

Contact

Secretariaat Volleybalvereniging SSS
Schoutenstraat 72G
3771 CK Barneveld
Telefoon: 06-22667983
Email : secretariaat@sss-barneveld.nl

Inloggen (mobiel)