Gepubliceerd op: 28 september 2022

8 oktober: Open les Volleybal SSSpeeltuin

SSS heeft een Volleybal SSSpeeltuin voor kinderen van 3, 4 en 5 jaar. Op zaterdag 8 oktober organiseert SSS (in samenwerking met Be Active en Creative) van 9.30 tot 10.30 uur een open les voor iedereen die een uurtje wil spelen en bewegen. Deelname is gratis; aanmelden is verplicht.

Samen een uurtje spelen en bewegen in de volleybalhal zal tijdens deze speciale open les bestaan uit: leuke en speelse activiteiten, super toffe stormbaan, in een volleybalomgeving en gericht op brede motoriek.

Klik hier om je aan te melden voor de SSSpeeltuin.

Volleybal SSSpeeltuin
SSS Barneveld organiseert regelmatig op zaterdagochtend de SSSpeeltuin voor kinderen van 3, 4 en 5 jaar. Op deze leeftijd is ‘echt’ volleyballen nog wat ingewikkeld, maar er is vooral heel veel wel mogelijk. Denk hierbij aan verschillende spellen met en zonder bal zoals; bewegen, springen, gooien en vangen. Meer informatie over de reguliere SSSpeeltuin? Stuur een e-mail naar SSSpeeltuin@sss-barneveld.nl (Cynthia Barten en Simone van Essen-Nab).

De organisatie is ook altijd op zoek naar vrijwilligers die willen helpen bij de SSSpeeltuin. 

Rondom deze speciale Open Les op 8 oktober hopen wij de rest van de plannen voor dit seizoen met jullie te delen!

 

Activiteiten

  • SSSNERT XL – Jubileumeditie

    21 juni
  • SSStartdag 2025

    6 september

Blijf op de hoogte

Als lid ontvang je regelmatig een nieuwsbrief, hierin staan alle actuele berichten. Verder delen wij onze berichten op onze Social Media.

IntereSSSant voor jou