
Gepubliceerd op: 22 januari 2025
SSS groeit naar drie Jongens C-teams
SSS is de tweede seizoenshelft gestart met drie Jongens C-teams. Het is een mooie ontwikkeling dat ook steeds meer jongens de weg naar Sportcentrum De Meerwaarde weten te vinden.
Een van de grootste uitdagingen voor de volleybalsport is om jongens enthousiast te krijgen voor deze mooie sport. Zo zijn er bij de Nevobo meer meiden lid dan jongens (jeugd), terwijl dit bij de meeste andere sportbonden andersom is.
Bij SSS is het aantal jongens de afgelopen jaren toegenomen. Dit seizoen startten we met 50 jongens met de jeugdleeftijd (ABC-leeftijd). Sommige spelen al in de senioren, de meesten spelen nog in de jeugd. We startten het seizoen met 5 jongensteams, maar bij de tweede seizoenshelft zijn dat zelfs 6 jongensteams. Dat is bijzonder in volleyballand, want alleen slechts vijf clubs hebben meer (zeven of acht) ABC-jongensteams.
Bielderman Koetsier/SSS Jongens C
De groei zit vooral bij de Jongens C, waar SSS een extra team heeft ingeschreven bij de tweede competitiehelft. De drie teams hebben zeven of acht spelers, zodat spelers meerdere wedstrijden in de week kunnen spelen en veel kunnen leren. Bielderman Koetsier/SSS JC1 speelt Hoofdklasse en JC2/JC3 starten op hetzelfde niveau, de 1e-klasse.
De drie C-teams trainen samen op twee velden. Dit was de eerste helft al het geval op de donderdag (18.00-20.00 uur), maar dit gebeurt nu ook op de dinsdag (16.30-18.30 uur). Zo krijgen alle spelers dezelfde informatie en trainingsvormen en blijven ze in contact met elkaar.
Wil jij volleyballen of ken jij iemand die interesse heeft om op volleybal te komen? Er is nog ruimte bij de Jongens C en ook verschillende andere jeugdteams. Je kan drie keer komen proeftrainen. Klik hier voor meer informatie.
View this post on Instagram