Dames teamindeling

Dames 1: 2e Divisie Voorlopige Trainingstijden: Di. 20.00u -22.00u + Do. 20.00u -22.00u
Joke Hahn
Lisanne Samsom
Heleen van der Heijden
Geralde van de Bunt
Chantal Jongetjes
Mylene van der Sloot
Sandra Otse
Daniëlle Bosman
Nienke Cornelissen
Danisha Willems

Dames 2: 3e Divisie - Voorlopige Trainingstijden Ma. 20.00u -22.00u + Do. 20.15u -22.15u
Eline de Kruijff
Lisanne Jongetjes
Henrieke Hahn
Rachel Florijn
Rosanne van der Veen
Dominique Bronkhorst
Roelinda Nicolai
 
Dames 3: Promotieklasse Voorlopige Trainingstijd: Di. 20.00u – 22.00u
Anne van Ee
Marinda van den Brink
Leanne Takken
Yvonne Sennema
Laura Duits
Janine Drost-van der Veen
Judith Ragggers- Kuiper
Titia Burink- van den Brink
Mariska van Lagen
Rianne Bethlehem
Simone van Essen- Nab
 
Dames 4: 2e Klasse Voorlopige Trainingstijd: 20.00u – 21.30u
Mariska Nab
Natasja Konstapel
Romy Schaap
Anke Grotenhuis
Anoek van der Scheur
Annet Markesteijn
Annemarie Dorland-Harthoorn
Annemiek van der Scheur
Annet Timmerman
Marga van Halem
Yanissa Gijsbertse
 
Dames 5: 3e Klasse Voorlopige Trainingstijd: 20.00u – 21.30u
Anna de Kruijff
Lysanne Smit
Maria de Rooij
Greet de Kruijff
Erika van der Veen
Caroline Bakelaar
Marion van Rheenen
Eline Baks
Jolanda Brink
Martine Burgering
Jacobien Ratterman
 
Dames 6: 3e Klasse Voorlopige Trainingstijd: Ma. 20.45u – 22.15u
Ria Hooijer
Connie Hooijer
Lisanne Hoekstra
Willianne Boon
Lisanne Beukhof-Schuurman
Sharon Schuurman
Joke Hooijer
Cora de Pater
Liesa van Geerenstein
 
Dames 7: 4e Klasse Voorlopige Trainingstijd: Ma. 15 mei: 19.30u – 21.00u  Ma. 22 mei: nog niet bekend!
Sanne Keuning
Sabine Versteeg
Joëlle van de Heg
Wianka Plat
Francis de Lima
Tessa Staal
Lysanne Baks
Ilse Plat
Esmee Kennis
Nienke Gort
Jasmijn Jansen van de Pol
 
Dames 8: 4e Klasse Voorlopige Trainingstijd: Ma. 19.30u – 21.00u
Anneke Jesse
Harma Bakkenes
Rianne Hartgers
Gerda Wouda
Marianne Hazeleger
Rita van de Broek
Joyce Ploeg
Andrea Fieret
Willine van der Niet
Roelande Snapper
 
(Mirella Boshuis)*
(Janny Janse)*
(Teuni Looijen)*
(Dicky Bielderman)*
* Alleen meetrainen
 
Dames 9: 4e Klasse Voorlopige Trainingstijd: Ma. 21.00u – 22.30u
Ingrid Kaptein
Nadeche Thien
Tessa de Ruijter
Edwina Morjan
Wendy Leijen
Elselien Ijzerman
Joanne Koster
Denise Joosten
Beppie van den Top

In combinatie met:

Dames Trim:
Petra Jongetjes
Daniëlle Noordzij
Arda Donkersteeg
Ina Glismeijer
Laurine Jansen
Rianne Hartgers
BKV-breed

Contact

Secretariaat Volleybalvereniging SSS
Schoutenstraat 72G
3771 CK Barneveld
Telefoon: 06-22667983
Email : secretariaat@sss-barneveld.nl

Inloggen (mobiel)