Bestel GelderSSSe Verleidingen (tot 8 april)

Voor onze jaarlijkse clubactie verkopen we weer Gelderse Verleidingen gemaakt door clubsponsor Echte Bakker van der Veer. Je kunt dit jaar 5 Gelderse Verleidingen bestellen voor €6,50. De doosjes moeten uiterlijk 8 april besteld zijn. Op 11 en 13 april kan je de doosjes ophalen in de kantine. Het formulier staat hier

Ook dit jaar gaan we weer voor een mooi bedrag voor onze vereniging: een deel van de opbrengst is namelijk direct voor SSS. Volgend jaar bestaan we 65 jaar en we hebben heel veel leuke activiteiten voor onze vereniging in petto, maar dat kost ook geld. Met onder andere deze actie willen we dit potje graag vullen! We hebben hierbij natuurlijk wel jullie hulp nodig! 

Stappenplan
1) Ga langs de deuren, stuur het rond in groepsapps en verkoop zoveel mogelijk doosjes!
2) Vul het formulier in op uiterlijk 8 april
3) Haal je bestelling op in de kantine op 11 of 13 april (aangeven in het formulier)
4) Breng de verkochte doosjes langs bij de kopers

Heb je vragen, stuur dan even een berichtje! We kunnen je vast helpen. Degene die de meeste doosjes verkoopt, wint een leuke prijs!

Geef je bestelling uiterlijk maandag 8 april door via deze link! Op donderdag 11 april (tussen 19:00 en 20:00 uur) en zaterdag 13 april (tussen 10:30 en 11:30 uur) kunnen de bestellingen opgehaald worden bij de Meerwaarde. Geef in dit formulier aan op welke dag je de bestelling komt ophalen. Graag betalen bij ophalen (met een tikkie)

Laten we er iets moois van maken! Dank jullie wel!

Contact

Algemene zaken:
Mirella Boshuis
E-mail: algemeen@sss-barneveld.nl

Jeugd TC:

A, B en C (vanaf 12 jaar)
Bram Wildekamp 
E-mail: jeugdtc@sss-barneveld.nl

CMV (6 t/m 12 jaar)
Simone van Essen-Nab
E-mail: cmv@sss-barneveld.nl

Dames TC:
Arjan Roelofs
E-mail: damestc@sss-barneveld.nl

Heren TC:
Adriaan Kuiper
E-mail: herentc@sss-barneveld.nl

Secretariaat Volleybalvereniging SSS:
Yvonne Sennema
Schoutenstraat 72G
3771 CK Barneveld
Telefoon: 06-22667983
Email : secretariaat@sss-barneveld.nl

Inloggen (mobiel)