Heren teamindeling

Voorlopige indeling (2021/2022)
Lees hier de uitleg bij de indeling (20 mei 2021).
Lees hier informatie over de update per 28 augustus 2021.

Heren 1
Eredivisie (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Hans Seubring
Trainers: Gert Hoogendoorn en Lourens van der Linden

Hugo van Garderen
Noah van Dam
Niek Bakker
Ludrich Inocente
Aart Kooiman
Bram Berger
Tom Koops
Alex Meijs
Robin van Weerd
Cas Abraham
Johan Gruvaeus
Kian Macnack
Thijs van Gessel
Edvin Svärd

Heren 2
1e divisie A (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Kees Jan van Garderen
Trainer: Freek Hebing

Frank Staal
Michiel van de Beek
Gepko Hahn
Wilco Duits
Rinaldo Bouw
Nick Hebing
Arjan Roelofs
Martin Berger
Ewoud de Jong
Arno Boessenkool
Ties Haket

Heren 3
2e divisie B (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Mark van Roekel

Aron Vink
Sander Verhoef
Adriaan Kuiper
Wesley van Woudenberg
Gerbrand van der Mel
Lars van Diermen
Ruben-Paul Drost
Josia Veenvliet
Alwin Hendriks
Frank Hendriks
Ruben Turk
Danny van de Heg

Heren 4
Promotieklasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: Hans Wagensveld

Remco Voshol
Rick van Ginkel
Jacco Schaap
Patrick Grotenhuis
Marc Hubers
Jan-Willem Gombert
Niklas van Duinen
Joost van Veldhuizen
Hanno van Maanen
Albert-Jan Drost
Joel Visser
Zen Rozenberg
Wilbert Dekker (meetrainen)

Heren 5
door de vele afmeldingen vlak voor de seizoensstart is het oorspronkelijke Heren 5 teruggetrokken uit de competitie en zijn de teams Heren 3, 4, 5 en 6 samengevoegd in drie teams.

Heren 5
Eerste klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: Henrieke Hahn

Aron Wolswinkel
Peter Sieling
Benjamin Brunekreef
Edwin Huijbregts
Arjan Fieret
Paul Boshuis
Gertijn Heij
Joram Uitbeijerse
Brand-Jan van den Heuvel
Jochem van Essen
Roel Scheuter
Robin van de Bruinhorst (meetrainen)
Erik Burink (meetrainen)

Heren 6
Tweede klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: Heren 6

Jan Staal
Gert Leeuwis
Arjan Ansink
Arjan v.d. Brink
René v.d. Linden
Jan Grootendorst
Arthur Stam
Henkjan Ebbers
Gert Dekker
Bert Glismeijer
Dirk Duizer
Jan van de Beek (alleen trainen)

Heren 7
Tweede klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer: Rob van Bekkum
Coach: Henk Erkes

Fabian Bakker
Bastiaan Slaa
Jannes van der Veen
Jorn Haanschoten
Matthijs Hazeleger
Huub Burgering
Talip Uzun
William van Eck
Rene Wolswinkel
Henk Erkes (alleen trainen)
Emiel Sennema

Heren Trim
Trainer: René Runderkamp

Bart Rosendaal
Jan Miedema
Ernst Matthijsen
Gert Duits
Harm-Jan Klaver
Henk Bos
Henry Haklander
Jacques de Graaf
Jan van Loenen
Johan van der Pols
Lucas Slagter
René Runderkamp
Rob van Bekkum
Roeland Boxman
Tim van den Brink
Wim Struis

0
0
0
s2smodern

Contact

Algemene zaken:
Paul Boshuis
E-mail: algemeen@sss-barneveld.nl
Telefoon: 06-52323862

Jeugd TC:

A,B en C (vanaf 12 jaar)
Bram Wildekamp 
E-mail: jeugdtc@sss-barneveld.nl

CMV (6 t/m 12 jaar)
Simone van Essen-Nab
E-mail: cmv@sss-barneveld.nl

Dames TC:
Arjan Roelofs
E-mail: damestc@sss-barneveld.nl

Heren TC:
Adriaan Kuiper
E-mail: herentc@sss-barneveld.nl

Secretariaat Volleybalvereniging SSS:
Schoutenstraat 72G
3771 CK Barneveld
Telefoon: 06-22667983
Email : secretariaat@sss-barneveld.nl

Inloggen (mobiel)