Heren teamindeling

Voorlopige indeling (2020/2021)
Lees hier de uitleg bij de indeling (18 mei 2020).

Heren 1
Eredivisie (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Olaf Ratterman
Trainers: Thijs van Noorden, Lourens van der Linden, Hans Seubring

Hugo van Garderen
Maurice Coolen
Niek Bakker
Aart Kooiman
Robin Boekhoudt
Bram Berger
Job Groenendaal
Alex Meijs
Robin van Weerd
Cas Abraham
Thijs van Noorden
Jordi van Andel
Thijs van Gessel

Heren 2
1e divisie A (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Kees Jan van Garderen
Trainer: Gert Hoogendoorn

Frank Staal
Michiel van de Beek
Gepko Hahn
Wilco Duits
Rinaldo Bouw
Nick Hebing
Arjan Roelofs
Martin Berger
Ewoud de Jong
Arno Boessenkool
Ties Haket

Heren 3
2e divisie B (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Mark van Roekel
Trainer: Gert Hoogendoorn

Aron Vink
Sander Verhoef
Adriaan Kuiper
Ruben Stam
Jelle de Boer
Josia Veenvliet
Max Nierkes
Luuk Berger
Wessel Rouw
Martin de Bruin
Danny van de Heg

Heren 4
Promotieklasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: Hans Wagensveld

Remco Voshol
Jacco Schaap
Gerbrand Mel
Patrick Grotenhuis
Albert-Jan Drost
Ruben-Paul Drost
Joel Visser
Frank Hendriks
Alwin Hendriks
Zen Rozenberg
Ruben Turk
Robin van de Bruinhorst (alleen trainen)

Heren 5
Eerste klasse (thuiswedstrijden: zaterdag)
Trainer/coach: Henrieke Hahn

Cor Vroon
Rick van Ginkel
Marc Hubers
Wesley van Woudenberg
Jan-Willem Gombert
Jochem van de Craats
Joost van Veldhuizen
Hanno van Maanen
Mats Vroon
Lars van Diermen
Matthijs Oussoren
Wilbert Dekker (alleen trainen)

Heren 6
Eerste klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer: Alex Meijs
Coach: Alex i.c.m. Heren 6

Rick Adriaanse
Peter Sieling
Benjamin Brunekreef
Edwin Huijbregts
Erik Burink
Arjan Fieret
Paul Boshuis
Gertijn Heij
Joram Uitbeijerse
Brand-Jan van den Heuvel
Jochem van Essen
Roel Scheuter

Heren 7
Tweede klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer/coach: Heren 7

Jan Staal
Gert Leeuwis
Arjan Ansink
Arjan v.d. Brink
René v.d. Linden
Jan Grootendorst
Arthur Stam
Henkjan Ebbers
Gert Dekker
Bert Glismeijer
Dirk Duizer
Bert-Jan Jurling

Heren 8
Tweede klasse (thuiswedstrijden: donderdagavond)
Trainer: Rob van Bekkum
Coach: Henk Erkes

Wim van den Hoorn
Fabian Bakker
Bastiaan Slaa
Jannes van der Veen
Jorn Haanschoten
Mark Bakkenes
Matthijs Hazeleger
Talip Uzun
Léon Huybregts
Rene Wolswinkel
Henk Erkes (alleen trainen)
Jan Miedema (alleen trainen)

Heren Trim
Trainer: René Runderkamp

Atzo Nicolai
Bart Rosendaal
Emiel Sennema
Ernst Matthijsen
Gert Duits
Harm-Jan Klaver
Henk Bos
Henry Haklander
Jacques de Graaf
Jan van Loenen
Johan van der Pols
Lucas Slagter
René Runderkamp
Rob van Bekkum
Roeland Boxman
Tim van den Brink
Wim Struis

0
0
0
s2smodern

Contact

Algemene zaken:
Paul Boshuis
E-mail: algemeen@sss-barneveld.nl
Telefoon: 06-52323862

Jeugd TC:
Bert Glismeijer
E-mail: jeugdtc@sss-barneveld.nl

Dames TC:
Henk-Jan Ebbers
E-mail: damestc@sss-barneveld.nl
T
elefoon: 06-12079483

Heren TC:
Gepko Hahn
E-mail: herentc@sss-barneveld.nl

Secretariaat Volleybalvereniging SSS:
Schoutenstraat 72G
3771 CK Barneveld
Telefoon: 06-22667983
Email : secretariaat@sss-barneveld.nl

Inloggen (mobiel)