Dames teamindeling
Indeling seizoen 2023/2024
Dames 1
Eerste divisie, thuiswedstrijden zaterdag
Trainer: Peter Spoelstra/Cas Abraham
Joke Hahn
Lisanne Samsom
Celine Lekatompessy
Claude Davelaar
Iris Boerman
Julie ten Brink
Rachel Florijn
Heleen van der Heijden
Romee van den Berg
Eva Goud
Hannah Tingen
Isabel Kuipers
Dames 2
Derde divsie, thuiswedstrijden donderdag
Trainer: Patrick Grotenhuis
Sandra Otse
Mylène van der Sloot
Lynn Boerman
Cynthia Barten
Maartje Koudijs
Jacinta Pater
Annemiek van de Scheur
Lisanne Jongetjes
Frouke Jansen
Geralde Bouw- van de Bunt
Simone van Essen
Dames 3
Eerste klasse, thuiswedstrijden donderdag
Trainer: Jacinta Pater
Rachel Boshuis
Ivanne Glismeijer
Rosanne van der Veen
Yanissa Gijsbertse
Marleen van Hoef
Mariska van Lagen
Dominique Bronkhorst
Marloes Donkersteeg
Anke Grotenhuis
Anne van Harten
Janine Doest
Roelinda Berger-Nicolai
Dames 4
Eerste klasse, thuiswedstrijden zaterdag
Trainer: Bertus Pol/vacant
Esmée Glismeijer
Gaby Leppers
Shanna Ceelen
Ilse Born
Lisanne Hazeleger
Eva van de Heg
Lieke Hooghiem
Noa Kolkman
Noor Berger
Joëlle van Driesten
Marieke Snellen
Dames 5
Eerste klasse, thuiswedstrijden donderdag
Trainer: Peter Sieling/Arjan Ansink
Anoek van de Scheur
Romy Schaap
Yvonne Sennema
Liesa van Geeresteijn
Natasja Konstapel
Linsey de Vries-Brunekreef
Leanne Takken
Laura Duits
Lisanne Hoekstra
Tessa Haanschoten-Staal
Tessa van Almkerk
Katja Remmelink
Dames 6
Eerste klasse, thuiswedstrijden dinsdag
Trainer: zelf
Tistia Burink
Marinda van de Beek
Marleen Blanken
Marjolein Hartgers
Alicia Abraham
Annet Timmerman
Jantine van de Beek
Laura van Diermen
Suzanne Brink
Cora Welink
Annet de Kruijff
Dames 7
Tweede klasse, thuiswedstrijden donderdag
Trainer: Anneke Jesse/Mirella Boshuis
Marianne Hazeleger
Marijn van der Heijden
Anna de Kruijff
Diede Leppers
Laurian Dobbelstein
Marieke Mook
Greet de Kruijff
Hannah van de Heg
Marjelle Adams
Dames 8
Tweede klasse, thuiswestrijden donderdag
Trainer: Vacant
Renée Mastenbroek
Noa Smink
Noa Nikkels
Martine Burgering
Samantha van Middendorp
Dana Hoekstra
Puck Methorst
Connie Hooijer
Mária de Rooij-van Stormbroek
Dames 9
Vierde klasse, thuiswestrijden donderdag
Trainer: Jan van de Beek
Daniëlle van Hal
Anita Brand
Nadeche Noorman-Thien
Elsemiek Stoeten
Lysanne Smit
Maureen Jongetjes
Miranda Heimgartner- van de Kraats
Sterre Heerlien
Joyce van de Beek
Clarinda van Lagen
Lisanne Haanschoten
Marielle Hoek
Dames 10
Vierde klasse, thuiswedstrijden donderdag
Trainer: Dames 1
Lisanne de Goeijen
Rosanne van de Pol
Louise de Pater
Sara Harkema Boomgaard
Anouk van de Kieft
Habibe Yalvac
Denise van Winkoop-Brom
Gerjanne van Lagen
Dames Trim 1
Alleen training maandag
Trainer: Lisanna Jongetjes
Roelie Mosterd
Carola Kuiter
Ina Glismeijer
Arda Donkersteeg
Petra Jongetjes
Wilma Kok
Jenine Schreudering Hulzebos
Hanny Hooghiem
Merete Willemsen-Olsen
Beppie van den Top
Rianne Hartgers
Anita Mulder
Leonie Bos
Dames Trim 2
Alleen training woensdag
Trainer: Willem Terhorst
Denise van Leeuwen
Songul Yalvac
Mariska Ruizendaal
Barbara van Ee
Gerdiene Schreuder
Iris van Ginkel
Henriette Kas
Denise van Winkoop