Dames teamindeling

Voorlopige indeling seizoen 2020/2021
Lees hier de uitleg.

Dames 1
Trainer: Bert Gerritsen

Joke Hahn
Maartje Koudijs
Rachel Florijn
Geralde van de Bunt
Myléne Schaap- van der Sloot
Claude Davelaar
Jaleese Izijk
Charlotte de Feiter
Romee van den Berg
Laurette Willems

Dames 2
Trainers: Paul Boshuis en Cas Abraham

Eline de Kruijff
Yanissa Gijsbertse
Marloes Donkersteeg
Marjolein Coers
Anne van Harten
Joëlle van Driesten
Nienke Cornelissen
Rosanne van der Veen
Roelien Metze
Iris Boerman
Dominique Bronkhorst
Mariska van Lagen
Rachel Boshuis

Van Dames 2 schuiven wellicht nog speelsters door naar Dames 1

Dames 3
Trainer: Patrick Grotenhuis

Marinda van de Beek-van der Brink
Cynthia Barten
Frouke Jansen-Takken
Chantal Jongetjes
Lisanne Jongetjes
Emma Roelofs-van Ee
Sandra Otse
Annemiek van der Scheur
Jeanine Drost-van der Veen
(Lisette Lagerweij)
Janneke Hazeleger
Yvonne Sennema

Dames 4
Trainer:

Marleen van Hoef
Anne van Ee
(Simone van Essen-Nab)
Leanne Takken
Laura Duits
Anke Grotenhuis
Roelinda Nicolai
Annet Markestein-de Kruijff
Romy Schaap
Anoek van de Scheur
Ires Snapper
Katja Remmelink

Dames 5
Trainer:

Tessa Bronkhorst
Ilse de Kruijff
Esmee ter Voert
Britt Kuiter
Bertine Bekenbrede
Esmée Glismeijer
Aletta Wouda
Ivanne Glismeijer
Marit van de Beek
Frederique Hijink
Julia de Bruijn
Milou van Delen

Dames 6
Trainers: Jan van de Beek en Caroline Bakelaar

Mariska van Asselt-Nab
Lisanne Hazeleger
Tessa Staal
Lio Rosenberg
Tiemke van Harten
Lisanne Hoekstra
Denise Gorter
Caroline Bakelaar
Liesa van Geerestein
Jolanda Brink
Cora de Pater
Francis de Lima

Dames 7
Trainer:

Linsey de Vries-Brunekreef
Anna de Kruijff
Connie Hooijer
Maria de Rooij
Greet de Kruijff
Marion van Reenen
Karlijn Zegers
Marieke Mook
Odine van Veen
Joke Hooijer
Jacqueline van Ginkel-Morren
Martine Burgering

Dames 8
Trainer: Anneke Jesse-Silvius

Nienke Gort
Anneke Jesse-Silvius
Roelande Snapper
Rita van de Broek
Sabine Bomhof-Versteeg
Marianne Hazeleger
Harma Bakkenes
Gerda Wouda
Rianne Hartgers
Samantha van Middendorp
Joyce Ploeg
* Mirella Boshuis
* Janny Janse
* Teuni Looijen
(* alleen meetrainen)

Dames 9
Trainer:

Chloë van de Brink
Noa Nikkels
Tessa van Almkerk
Bowine Hazeleger
Manon Vos
Anne Wattimena
Gaby Leppers
Renee Mastenbroek
Elisa Klomp
Noa Smink
Ilse plat
Romee Huibrechts
(Arianne van Kooten)

Dames 10
Trainer: Willem Terhorst

Ingrid Kaptein
Nadeche Thien
Mareen Jongetjes
Daniëlle van Hal
Annemarie List-Boon
Lisanne Haanschoten
Elsemiek Stoeten
Joyce van de Beek
Miranda van de Kraats
Beppie van den Top
Laurian Dobbelstein
Kim Hartgers
Esmee Heiwegen

Dames Trim
Trainsters: Lisanne Jongetjes en Myléne Schaap-van der Sloot

Petra Jongetjes
Roelie Mosterd
Jenine Bonhof
Arda Donkersteeg
Karin van de Beek
Carola Kuiter
Anita Mulder
Leonie Bos
Wilma Kok
Merete Olsen
Barbara van Ee

0
0
0
s2smodern

Contact

Algemene zaken:
Paul Boshuis
E-mail: algemeen@sss-barneveld.nl
Telefoon: 06-52323862

Jeugd TC:
Bert Glismeijer
E-mail: jeugdtc@sss-barneveld.nl

Dames TC:
Henk-Jan Ebbers
E-mail: damestc@sss-barneveld.nl
T
elefoon: 06-12079483

Heren TC:
Gepko Hahn
E-mail: herentc@sss-barneveld.nl

Secretariaat Volleybalvereniging SSS:
Schoutenstraat 72G
3771 CK Barneveld
Telefoon: 06-22667983
Email : secretariaat@sss-barneveld.nl

Inloggen (mobiel)